Das Haus der Geheimen Luste 1979ads by AdXpansion


Skvělý německý celovečerák z doby zlaté éry pornofilmů.
Na první pohled normální rodina, ale ten první pohled klame, jsou to sexuální zhýralci a hned první scéna, kdy se musí služka svléknout a pak si mezi pysky svý chlupatý píči nacpat násadu od bičíku, Vás přesvědčí o tom, jak je film úžasný. Detailní záběr na pyskatou kundu drážděnou násadou, je fantastický a následující sex na stole, zakončený výronem mrdky na chlupatou píču, rovněž. 🙂
Po krátké ukázce manželského sexu, následuje scéna s masturbačníma hrátkama mezi synem a služkou, kdy se jí udělá do ruky a ona si prstí pipinu.
Ani v rámci rodiny není nuda, v kuchyni otec vyprstí svou nadrženou dceru a mezitím se zbylí sourozenci užívají čtyřku v dětským pokoji. tři holky a brácha va tvrdé mrdací akci. Jeden orgasmus jim rozhodně nestačí a nechávají se prcat a zároveň se navzájem vylizují zarostlé kundičky. V podobném duchu se nese celý zbytek filmu, za zmínku stojí zastrkávání doutníku do kundy, následovaný fantastickým análním sexem. Nebo pěkná poloha – obrácený koníček, kdy má chlap nohy nahoře a slečna píčou nasedá na ztopořený penis skoro ve stoje.
Koho by dneska napadlo nafilmovat scénu, kdy na sex svojí vnučky dohlíží babička a v okamžiku, kdy není spokojená s tím, jak jí milenec uspokojuje píču pusou, popadne robertek a udělá vnučce dobře vlastnoručně.:-D
Závěr filmu je rychlý, pod výhružkama, že novinář zveřejní intimní detaily ze života rodiny, může si svou milou vzít a jakjo závěrečná scéna je pěkná trojka s dvěma sestrama, zakončená výronem mrdky na jejich pěkný prdelky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Comment Spam Protection by WP-SpamFree