House of sinads by AdXpansion


Stará dobrá klasika, pornofilm, kde hvězdy chodí v podvazkách a nestydí se za chlupatou píču. Naopak, mít bobra v rozkroku je velmi moderní 😉
První vyloženě orální scéna, kdy je vše o laskání pusou, tedy na jedný straně dáma kouří a na druhém konci jí jiná dáma líže píču a v detailu vidíme jak si špičkou jazyka hraje s naběhlým klitorisem, zatím co se snaží z penisu vysát nálož mrdky.
Ale šukání kundy je stejně lepší, proto raději vylizovačka nasedne a nechá si svý medvědí ucho protáhnout naběhlým utahovákem a pak si nechla ostříknout spermatem zadek.
Další scéna je taky ve trojce, tentokrát dva chlapi šukají jednu nadrženou kundu společně. Je to postaší kurva, ale mrdá docela slušně a navíc jí sperma chutná a nemá námitky proti análnímu sexu:-)
Pak následuje chvilka romantiky, dvě dívky slyšely předchozí mrdání a nějak je to rozrušilo, že si navzájem musely vylízat pičky a pohrát s cecíkama. Mokrý chlupy kam se podíváš.
Další scéna je vyloženě akrobatická, orální sex na stojáka, kdy si jí drží píčou k obličeji a ona mu hlavou dolů cumlá ocas a je za ten orální výkon odměněna cákancem spermatu na obličej.
Poté je jeden nudný klasický šukanec a už přijde na scénu prsatá domina a její otrok. Velký vemena a pyskatá kunda, to je skvělá výbava této otrokářský děvky, kundu si nechá vylízat, otrok dostane výprask přes penis a koule, na závěr se nad ním rozkročí a začne na něj chcát a zatím co na něj dopadají proudy chcanek, on se vyhoní k asi nejmohutnějšímu výstřiku celýho filmu, chuchvalce semene z něj lítají na všechny strany!
Taková pěkná tečka za celým filmem 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Comment Spam Protection by WP-SpamFree